logo

Rok 2020 był wyjątkowy jeśli chodzi o elektroniczną rozrywkę i świat gier. Doczekaliśmy się premiery takich tytułów jak Cyberpunk 2077, Dirt 5, kultowy Serious Sam 4 czy chociażby Doom Eternal. Warto przygotować się sprzętowo na nadchodzący rok 2021 bo dobrych produkcji nie zabraknie!

 

Czego możemy spodziewać się w 2021 roku?

 

Hitman 3

Seria gier o przygodach Agenta 47 to już klasyk klasyków. Seria zaliczyła swoje wzloty i upadki, ale zdecydowanie jest to cykl godny ogrania.

Twórcy zapowiadają, że będziemy mieć styczność z dobrze znanymi nam mechanikami z poprzednich części.Względnie otwarte lokalizacje będą tradycyjnie oferować kilka dróg, wiele narzędzi, przebrań oraz ukrytych przejść. Zapowiada się także, że fabuła będzie należeć do jednych z najciekawszych w całej serii.

 

Hogwarts Legacy

Coś dla fanów Harry’ego Pottera! Czyli - nikt nie prosił, ale każdy potrzebował! Hogwarts Legacy to trzecioosobowa gra RPG z otwartym, światem osadzonym w uniwersum Harry’ego Pottera.

W grze wcielimy się w młodego czarodzieja lub czarownicę, który w XIX wieku trafia do szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Wydarzenia, których będziemy świadkami mają miejsce wiele lat przed tymi znanymi z książek. Jesteśmy ciekawi jednak czy znajdziemy tam coś “znanego”.

 

Phasmophobia

Gra, która swój wczesny dostęp ma juz od września 2020 nareszcie w pełnej wersji! Phasmophobia to gra survival horror posiadająca 4-osobowy tryb kooperacyjny oraz wsparcie VR!

Phasmophobia to nic innego jak urbex nawiedzonych miejsc oraz zbieranie dowodów na istnienia duchów dzięki specjalistycznemu sprzętowi. Co ciekawe? Im dłużej znajdujemy się w danej lokacji tym bardziej niebezpieczna się dla nas staje. Zaciekawieni?

 

Prince of Persia: The Sands of Time Remake

Kolejna kultowa seria powraca, czy jest tu ktoś kto nie zna serii Prince of Persia? Remake wyróżnia się przede wszystkim ładniejszą oprawą graficzną, uprawnionym sterowanie oraz udoskonalonym systemem walki. Podobnie jak w pierwowzorze podczas gry wcielimy się w tytułowego księcia, wpadniemy w spisek oraz zmierzymy się z całkiem dużym chaosem.

 

Podane przez nas tytuły to tylko część ogromnej góry lodowej, który czeka na nas w 2021 roku. Branża gier jest jedną z najbardziej dochodowych na świecie, więc z roku na rok na pewno dostaniemy coraz to nowsze tytuły. Warto więc zaopatrzyć się w dobry sprzęt, aby ze wszystkim być na bieżąco! Jeśli nie wiecie na jaki sprzęt się zdecydować polecamy nasz artykuł Komputer do gier czy laptop gamingowy? Co wybrać?.